Openingstijden Oud papier

Maandag 09.00 - 16.30
Dinsdag t/m Donderdag 12.30 - 16.30
Vrijdag 09.00 - 16.30
Zaterdag 09.00 - 15.00
Zondag Gesloten
Zoeken
Hoofdmenu
Submenu

Het laatste nieuws

UDI’19 is verheugd met vier nieuwe sponsorovereenkomsten

sponsors bedanktOnlangs werd er ’n nieuw sponsorovereenkomst getekend met DeMooiUdenKrant, Jambon & ’t Veerhuis, Café Sgt. Peppers en Claassen Schilderwerken.

Mooi Uden Krant sponsort UDI’19

Onlangs werd voorafgaand aan de wedstrijd tussen UDI’19 en EVV het sponsorcontract ondertekend met De Mooi Uden Krant. Onderdeel van het contract is de wekelijkse UDI-info pagina in de Mooi Uden Krant.

UDI’19 dankt Leon en Gozewien de Beer voor hun ondersteuning.

Klik hier voor de site van De Mooi Uden!

demooiuden

 
Jambon en ’t Veerhuis nieuwe UDI-sponsoren

Bart van Lanen en Rob Hoefs ondertekende onlangs een sponsorverbintenis met UDI’19. Het bestuur van UDI’19 is blij met de betrokkenheid van deze bedrijven bij haar vereniging.

De beide sponsoren op hun beurt zien UDI als een mooi uithangbord voor hun bedrijven.

Klik hier voor de site Jambon!

jambon en veerhuis

 
Nieuw sponsorovereenkomst met Café Sergeant Peppers

Café Sergeant Peppers en UDI’19/Beter Bed zijn vooraf aan het thuisduel tegen HSC’21 in de bestuurskamer van de club een nieuwe samenwerking overeengekomen. Namens café Sergeant Peppers plaatsten Robin van Soest en Willem van den Berg hun handtekening onder ‘n nieuwe overeenkomst tot medio 2019.

UDI’19 is dan ook verheugd dat sponsor en club opnieuw naar elkaar hun vertrouwen hebben uitgesproken op een vernieuwde samenwerking en danken hen dan ook voor hun financiële steun aan onze vereniging.

Klik hier voor de Sergeant Peppers!

sgt peppers


Nieuw sponsorovereenkomst met Claassen Schilderwerken 

UDI’19/Beter Bed heeft zondag jl. vooraf aan het thuisduel tegen HSC’21 in de bestuurskamer de samenwerking met Claassen Schilderwerken verlengd. Namens Claassen Schilderwerken plaatsten Roel Diks zijn handtekening onder een drie jarig contract tot en met 31 oktober 2019.

UDI’19/Beter Bed is dan ook verheugd dat sponsor en club opnieuw naar elkaar hun vertrouwen hebben uitgesproken op een vernieuwde samenwerking en danken hen dan ook voor hun financiële steun aan onze vereniging. 

Klik hier voor de site Claassen Schilderwerken!

claassen schilderwerken

Deel pagina:
Volg UDI'19 op:

UDI 2 - UDI 8 - JO17-4 - JO15-2 - JO15-3
- JO12-1 - JO13-5
- JO11-6 - JO9-2 - JO9-9
Districtsbeker JO15-2 én JO11-1 
 
Klik hier voor kampioenfoto's 
 

Tweets over: UDI19

rksv UDI'19/Beter Bed © 2017
Deze site is ontwikkeld door ID and more in samenwerking met Actv8
Twitter | Facebook | RSS | Sitemap | Disclaimer

Bezoekadres
Parklaan 4
5404 NH Uden
Plan uw route

Postadres
Postbus 719
5400 AS Uden
algemeen@udi19.nl

Sitemap

rksv UDI'19/Beter Bed

Bezoekadres: Parklaan 4, 5404 NH Uden
Postadres: Postbus 719, 5400 AS Uden